"> Помощь по розделам на портале Консалтингового Центра ТурОфис - Побудова періодичних звітів для суб'єктів туристичної діяльності
www.tour-consult.com.ua

spacerНа главную >>
spacer
 
  Ссылки Статистика Топ10 Рекомендуйте
spacer
 Здравницы и туры
 Львовская область
 Схо́дница
 Закарпатье
 Карпаты
 Трускавец
 Моршин
 Червона калиина
 Медоборы
 Арабатская стрелка
 ТЕАТР
 Концерты
 Услуги
 Туры по Украине
 Зарубежные туры
 Отель «1001 ночь»
 Respect Hall, Кореиз
 Ялта
 Партенит
 Алушта
 Заозерное
 Николаевка
 Новый год Киевское время


 
RSS_IMG  Допомога
Шановний користувач! Вітаємо Вас на нашому порталі.

Для зручності у подальшій роботі з нашим ресурсом Вам потрібно одноразово пройти просту процедуру реєстрації та заповнити АНКЕТУ, щоб значно скоротити витрати Вашого часу на заповнення кожного наступного звіту.

Заповнення анкети є обов‘язковою умовою для подальшої роботи з системою. Анкета складається з двох основних етапів: КОДИ І РЕКВІЗИТИ та НЕРУХОМІСТЬ.

Сторінка КОДИ І РЕКВІЗИТИ містить інформацію титульної сторінки звітів 1-ТУР(к) та 1-ТУР.
Звертаємо Вашу увагу на те, що обов‘язковими для заповнення є ідентифікаційний код ЄДРПОУ організації-складача та код виду економічної діяльності за КВЕД.
Якщо значення інших кодів Вам не відомі – можете залишити їх пустими.

У підрозділі Реквізити встановлено контроль на обов‘язкове заповнення всіх полів крім «Загальна площа території, закріплена за суб'єктом, га» та «Назва міністерства (відомства), акціонерного товариства тощо, у віданні якого перебуває суб'єкт туристичної діяльності».

У разі не заповнення обов‘язкових полів системою буде видано повідомлення зі списком помилок. Подальша робота буде неможливою до їх виправлення.
Сторінка НЕРУХОМІСТЬ містить інформацію про власні підприємства розміщення туристів та підприємства харчування організації-складача звітності та представляє собою повну інформацію, достатню для автоматичного заповнення Розділу 1 і Розділу 2 звіту 1-ТУР.

Після внесення даних в форму та до переходу на іншу сторінку необхідно обов‘язково натиснути кнопку «Зберегти», після чого введені дані будуть перевірені та, у разі проходження контролю, збережені.
У випадку наявності помилок, в верхній частині екранної форми буде наведений їх перелік.
Для користування усіма можливостями сайта, пропонуємо вам зареєструватися. Реєстрація безкоштовна. Зареєструвавшись ви зможете:
  • перевірити правильність статистичної звітності, що надається вашою фірмою;
  • роздрукувати перевірені данні;
  • розміщувати на форумі питання щодо роботи у сфері туризму;
  • отримувати повідомлення по email при відповіді на ваші питання;
  Щоб зареєструватися вам необхідно вказати логін та свій e-mail. Якщо ім’я користувача, яке Ви зазначили доступно, вы отримаєте e-mail з вашим паролем. Після цього вам треба увійти в систему та заповнити анкету своєї фірми/підприємства (та змінити свій пароль!)).

   Для входа в систему введіть свій логін та пароль. Майте на увазі, що ваш броузер повинен приймати cookie для того щоб Ви могли увійти в систему. Якщо ви не можете увійти в систему, перевірте свій логін та пароль, Інакже зв'яжіться з адміністратором.

 
 Поделиться ...

 Узнавай первым!

Присоединяйтесь
к сообществу в Viber:
"Курорты Украины"
 Портал TOUR
 •  Допомога
 •  Новий користувач
 •  Вход

 Поиск по сайту

 Кто на сайте
Вход: 'Гість'
Гості: 1
Члени: 0

     
Новая Каховка,    © 2007 - 2024